• Mikołajki w "Kolorowym Świecie"

• W czwartek 7 grudnia dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę i spotkanie z Mikołajem do sali zabaw "Kolorowy Świat". Na przedszkolaki czekały liczne atrakcje- baseny z kulkami, tunele, zjeżdżalnie, trampoliny, a przede wszystkim wyczekiwane spotkanie z Mikołajem. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone, nieco zmęczone, ale pełne wrażeń.

M. Dryja

P. Żegleń

• Nagrody dla naszych sportowców

• W dniu 6 grudnia Starostwo Powiatowe w Rzeszowie zorganizowało Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za Rok Szkolny 2022/2023 w Powiecie Rzeszowskim. Na spotkaniu zostali uhonorowani młodzi sportowcy, wyróżniający się nauczyciele wychowania fizycznego, najlepsze szkoły oraz gminy, które w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego osiągnęły znaczące wyniki sportowe.

Na spotkaniu wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy zajęli miejsce medalowe w zawodach wojewódzkich Szkolnego Związku Sportowego.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Borys Grzebyk III miejsce w biegu na 1000 m oraz drużyna koszykówki 3x3 (Maciej Banyś, Sebastian Busz, Miłosz Kurzydło, Dominik Warzybok ) również  III miejsce w Igrzyskach Dzieci w Województwie Podkarpackim

Uhonorowano także nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów za działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej w środowisku szkolnym w Powiecie Rzeszowskim w roku szkolnym 2022/2023. Wyróżnienie odebrał m.in. nasz  nauczyciel Witold Hałys.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Mikołajki klasy IV

• Dnia 5 grudnia 2023 roku klasa czwarta naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe na kręgielnię zorganizowanym z okazji Mikołajek. Wydarzenie to było nie tylko świetną okazją do wspólnej zabawy, ale także doskonałą formą integracji.                                                                                                                          Po przyjeździe do kręgielni Galaktyka w Rzeszowie uczniowie zostali serdecznie powitani przez instruktora, który zapewnił im krótkie szkolenie z zasad gry. Następnie rozpoczęły się emocjonujące rozgrywki, podczas których każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności Atmosfera była pełna radości i śmiechu, a uczniowie mieli okazję rywalizować w przyjaznej atmosferze.                                                                                                        Wyjazd na kręgielnię okazał się doskonałym pomysłem na świętowanie Mikołajek, integrując klasę i dostarczając wiele radości. Wydarzenie to z pewnością pozostanie w pamięci uczniów jako wyjątkowy moment wspólnej zabawy.

W. Hałys

• Nietypowy prezent mikołajkowy

• Uczniowie klas 4-8 naszej szkoły z okazji Mikołajek zostali obdarowani specjalnymi okolicznościowymi BONAMI, które w każdej chwili obecnego roku szkolnego mogą wymienić na pewne "ulgi" z matematyki i chemii, m.in. na dodatkowe punkty na pracach pisemnych :)

B. Borowiec

• Andrzejki

• Zabawa andrzejkowa to tradycja w naszej szkole oraz przedszkolu. Uczniowie klas 1-3, a także przedszkolaki uczestniczyły w wielu zabawach, w których z przymróżeniem oka poznawały swoją przyszłość. Andrzejkowe wróżenie zakończyło się tradycyjnym laniem wosku. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami andrzejkowymi przy muzyce. Uczniowie klasy siódmej znakomicie wcielili się w rolę animatorów.

• “ To Ty bądź naszym świętym Mikołajem”

• Zakończyła się szkolna edycja zbiórki ph. „To TY bądź naszym Świętym Mikołajem” dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, którą zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Samorządem Uczniowskim . W piątek uczniowie naszej szkoły segregowali i pakowali wszystkie zgromadzone dary, a było ich bardzo wiele!

Szczodrość Państwa – rodziców, nauczycieli i uczniów, okazała się ogromna. Dziękujemy za wspólny udział w tej akcji i okazane serce! Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom Hospicjum za zostanie Świętymi Mikołajami dla  potrzebujących Maluszków.

Samorząd  Uczniowski