• Świąteczny kiermasz

•       Wprowadzając całą społeczność szkoły w świąteczny nastrój,  Samorząd Uczniowski zorganizował w przedświąteczny poniedziałek kiermasz słodkości. Zapachniało świątecznymi wypiekami, które zostały przyniesione przez uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za przygotowanie przepysznych słodkości, bez Waszej pomocy i zaangażowania nie bylibyśmy w stanie przygotować kiermaszu. Było naprawdę miło i smacznie.

Cieszymy się bardzo, że wszystko udało się sprzedać i zebrać pieniądze na działalność Samorządu Uczniowskiego.

Życzymy Wesołych Świąt.

• Teatrzyk kukiełkowy

• 13 grudnia w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr Lalek "Kukiełka". Przedszkolaki miały okazję obejrzeć teatrzyk kukiełkowy pt."Dobro zawsze wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki". Opowieść ta przekazała dzieciom bardzo ważne, pouczające przesłanie- dobro zawsze do nas wraca, jeżeli okazujemy je innym!

M. Dryja

P. Żegleń

• Mikołajkowy wyjazd do kręgielni

•    14 grudnia 2023 r.  uczniowie klas ósmej i siódmej wraz z wychowawcami uczestniczyli w wyjeździe do kręgielni „Galaktyka” w Rzeszowie. Nasi podopieczni mieli możliwość sportowej  rywalizacji. Współzawodnictwo było doskonałą okazja do dalszej integracji zespołu klasowego i wzmacniania więzi koleżeńskich. Sportowa rywalizacja nadwyrężyła siły uczestników, jednak ciepły posiłek przywrócił uśmiech na twarzach naszych podopiecznych. Był to udany wyjazd  pozwalający zapomnieć na chwilę o szkolnej codzienności.

J. Wilk

B. Borowiec

• Odwiedziny Świętego Mikołaja

• 6. grudnia, jak co roku, naszą szkołę odwiedził Św. Mikołaj wraz z pomocnikami. Najpierw zasięgnął opinii Pani Dyrektor na temat naszych uczniów. Kiedy dowiedział się, że wszyscy byli grzeczni zawitał do każdej klasy, by obdarować dzieci i młodzież słodkimi upominkami. Odjeżdżając, pozostawił po sobie uśmiechy na twarzach oraz zapewnienie, że wróci znowu za rok :)

B. Borowiec

• Mikołaj w Kolorowym Świecie

• Kolorowy Świat to liczne atrakcje dla dzieci: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampoliny, armatki pneumatyczne, wspinaczka oraz dmuchańce do zjeżdżania i skakania. Z tych wszystkich atrakcji mogli korzystać uczniowie klas 1-3 wyjeżdżając 4 grudnia do Centrum Zabaw „ Kolorowy Świat” w Rzeszowie. Po 2 godzinach intensywnej zabawy pojawił się długo wyczekiwany Święty Mikołaj, który obdarował dzieci upominkami. Wszyscy wracali do szkoły w wyśmienitych humorach.

B. Szmuc-Kata