• 2008/2009

Osiągnięcia, sukcesy

Opiekun

Wanessa Szklanny

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla  Uczniów Gimnazjów.

mgr Renata Tłuczek

Arkadiusz Pszonka

Radosław Parys

III miejsce w konkursie plastycznym na szczeblu wojewódzkim ,,Przyroda – Twój Przyjaciel”.

Sylwia Szostek

Wyróżnienie w konkursie plastycznym na szczeblu wojewódzkim ,,Przyroda  – Twój Przyjaciel”.

Bartosz Kret

Wyróżnienie w konkursie plastycznym na szczeblu wojewódzkim ,,Przyroda – Twój Przyjaciel”.

Dominik Chmiel

Udział w  eliminacjach powiatowych  oraz zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Klęska – powódź czy huragan  - straż pożarna ci pomaga”.

Drużyna piłki siatkowej chłopców

II miejsce w półfinale powiatowym Gimnazjady w siatkówce chłopców.

Drużyna piłki siatkowej chłopców

III miejsce w I etapie eliminacji XI edycji Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup 2009.

Grupa uczniów klas III

III miejsce  w  Konkursie wiedzy z języka  angielskiego "The world of English", zorganizowanym przez  II LO w Rzeszowie.

mgr Iwona Styrylska

Drużyna piłki siatkowej chłopców

VI miejsce w VII Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie.

Katarzyna Solecka

Uczestnik  eliminacji powiatowych  XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Klęska – powódź czy huragan  - straż pożarna ci pomaga”.