• 2012/2013

Osiągnięcia, sukcesy

Opiekun

Uczniowie klas trzecich

II miejsce w województwie podkarpackim
          w uzyskaniu najwyższej średniej
          z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego.

mgr Małgorzata Duda,

mgr Katarzyna Nastaszyc

Agnieszka Szlachta

i czujka czadu w domu, tlenek węgla nie zrobi nikomu!”

Klaudia Szymkowicz

II miejsce w eliminacjach powiatowych oraz zakwalifikowanie się do eliminacji wojewódzkich XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Twoja wiedza
           i czujka czadu w domu, tlenek węgla nie zrobi nikomu!”

Kinga Warchoł

III miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,Jan Paweł II – w sercu i pamięci”.

Małgorzata Skoczylas

Wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,Jan Paweł II – w sercu i pamięci”.

Aleksandra Czekaj

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w biegu na 600m.

mgr Dorota Lasota

Karolina Wilk

II miejsce w konkursie ,,Omnibus – największy mózg” w Turnieju Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały - III edycja.

Mirosław Bialic

II miejsce w konkursie ,,Why don't  you pop In?” w Turnieju Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały - III edycja.

Jarosław Bialic

Nina Solak

Jakub Gierlak

Patryk Siwiec

Joanna Głodowska

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym ,,Wiosenne przebudzenie” w Turnieju Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały - III edycja.

mgr Mariusz Wilk

Drużyna piłki siatkowej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
          w piłce siatkowej chłopców.

mgr Witold Hałys